2017/18

 

Krajské kolo Soutěže ZUŠ ve hře na cimbál 18. 4. 2018 Valašské Meziříčí

Martin Valenta - 1. místo  (0. kategorie)

vyučující: Barbora Jagošová

 

Sofie Lichá - 2. místo (6. kategorie)

vyučující: Barbora Jagošová

 

Hana Klučková - 3. místo (7. kategorie)

vyučující: Barbora Jagošová

 

Sára Gašparová - 1. místo s postupem do celostátního kola (8. kategorie)

vyučující: Barbora Jagošová

 

Krajské kolo Soutěže ZUŠ ve hře na bicí 10. 4. 2018 Zlín

Jakub Matějíček - 2. místo (1. kategorie)

vyučující: Jan Nevrlý

 

Filip Grygar - 2. místo (6. kategorie)

vyučující: Jan Nevrlý

 

Krajské kolo Soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů 4. 4. 2018 Napajedla

Smyčcový soubor ZUŠ Slovácko - 1. místo (1. kategorie)

vyučující: Františe Hrubý st.

 

Smyčcový orchestr ZUŠ Slovácko - 1. místo s postupem do celostátního kola (2. kategorie)

vyučující: David Hrubý

 

 

Krajské kolo Soutěže ZUŠ ve hře na dechové dřevěné nástroje 26. a 27. 3. 2018 Kroměříž

příčná flétna

Tina Valeriánová - 1. místo (9. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Beáta Kapounková - 1. místo (11. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

zobcová flétna

Dorota Macháčková - 1. místo (1. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Alžběta Závodná - 3. místo (4. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Viktorie Králová - 1. místo (9. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Krajské kolo Soutěže ZUŠ ve zpěvu 23. 3. 2018 Karolinka

Anna Zubrová - 1. místo (0. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Ema Dovrtělová - 2. místo (1. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Sabina Lacová - 3. místo (4. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

 

 

 

Okresní kolo Soutěže ZUŠ ve zpěvu 7.3.2018 Uherské Hradiště

Anna Zubrová - 1. místo s postupem do krajského kola (0. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Eva Bodnar - 2. místo (0. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Kateřina Matějíčková - 2. místo (0. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Ema Dovrtělová - 1. místo s postupem do krajského kola (1. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Lucie Vaculková - 3. místo (1. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Marina Zámečníková - 3. místo (1. kategorie)

vyučující: Alena Gregůrková

 

Magdaléna křížová -1. místo s postupem do krajského kola (2. kategorie)

vyučující: Alena Gregůrková

 

Sabina Lacová - 1. místo s postupem do krajského kola (4. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Nelly Kutálková - 3. místo (4. kategorie)

vyučující: Alena Gregůrková

 

Dorota Ingrová - 2. místo (6. kategorie)

vyučující: Lenka Frantová

 

Okresní kolo Soutěže ZUŠ ve hře na dechové dřevěné nástroje 6 3. 2017 Uherské Hradiště

příčná flétna

Amálie Šišáková - 2. místo (6. kategorie)

vyučující: Anežka Šejnohová

 

Barbora Bujáková - 1. místo s postupem do krajského kola a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ (7. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Jana Komárková - 1. místo (9. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Tina Valeriánová - 1. místo s postupem do krajského kola (9. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Beáta Kapounková - 1. místo s postupem do krajského kola (11. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

zobcové flétny

Dorota Macháčková - 1. místo s postupem do krajského kola (1. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Alžběta Závodná - 1. místo s postupem do krajského kola (4. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Eliška Kašíková - 2. místo (4. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

Viktorie Králová - 1. místo s postupem do krajského kola a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ (9. kategorie)

vyučující: Andrea Pavlušová

 

klarinet

Linda Víchová - 2. místo (6. kategorie)

vyučující: Jiří Porubiak