termín: 4.12.2020 - 16.12.2020
místo konání: ZUŠ Slovácko

Vážení rodiče, berte prosím na vědomí tyto změny:

Hudební obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3. stupně PES, což znamená, že se výuka hudebního oboru - komorní a souborové hry začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Informace ke konkrétním hudebním souborům budou v nejbližší době upřesněny.

Hudební nauka
Hudební nauka bude do konce roku probíhat distanční formou výuky pomocí aplikace classroom, kam učitelé dávají žákům úkoly a látku k učivu.

Hygienické podmínky
Výuka komorní a souborové hry bude probíhat za stejných hygienických podmínek jako před uzavřením škol - bude tedy nutné dodržovat rozestupy, mít ochranu úst (rouška, šátek apod.) a dezinfikovat si ruce připravenou dezinfekcí.

 

Výtvarný obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3. stupně PES, což znamená, že se výuka výtvarného oboru začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Výtvarný obor
V uherském Hradišti bude výtvarný obor probíhat ve standardních časech jako od září.

Hygienické podmínky
Výuka výtvarného oboru bude probíhat jako před distanční výukou za určitých hygienických podmínek - žáci budou mít při vstupu do budovy školy i při vyučování ochranu úst (roušku, šátek apod.).
Pozor! vedlejší vchod je z důvodu rekonstrukce uzavřen, je nutné vstupovat do školy hlavním vchodem.

 

Taneční obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3.stupně PES, což znamená, že se výuka tanečního oboru začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Taneční obor
Téměř pro všechny skupinky zůstává rozvrh hodin stejný, jako od září.
Jediná změna čeká páteční skupinku 1.+2.roč. (15.10 - 16.40) - tato skupinka bude muset být rozdělena na 2 části, kvůli přesahujícímu max. počtu 10 žáků. Paní učitelka Krystoňová vás v brzké době zkontaktuje a domluví s vámi rozdělení skupinky.

Hygienické podmínky
Výuka tanečního oboru bude probíhat jako před distanční výukou za určitých hygienických podmínek - žákyně budou mít při vstupu do budovy školy na ústech ochranu, v okamžiku, kdy se převlečou a vstoupí do sálu si roušku mohou sundat a cvičit bez ní. Při hodině baletu však bude platit dodržování rozestupů.