zobc. flétna, flétna, komorní hra

Andrea Pavlušová se o hudbu začala zajímat již ve svých pěti letech, kdy nastoupila na tehdejší Lidovou školu umění v Židlochovicích. Zde se věnovala nejprve hře na klavír a posléze i hře na příčnou flétnu. Tu poté vystudovala jako hlavní obor na brněnské konzervatoři pod vedením prof. Boženy Růžičkové. I zde měla možnost věnovat se klavíru, tentokrát jako obligátnímu nástroji, u prof. Jany Soharové, hradišťské rodačky. Svá studia zakončila provedením Koncertu D dur pro flétnu a klavír C. Reineckeho.

V letech 1991 – 1994 působila jako učitelka hudby v ZUŠ Pohořelice a po mateřské dovolené nastoupila v roce 1998 na plný úvazek v ZUŠ Uherské Hradiště, kam její rodina v září 1994 přesídlila. Od února 2009 začala pracovat ve Slovácké ZUŠ, s.r.o. Uherské Hradiště, nejprve externě a v letech 2010 – 2013 jako interní pedagog a také statutární zástupce ředitele školy. 

Se svými žáky dosáhla mnoha úspěchů a předních ocenění v sólové i komorní hře v krajských i celostátních kolech soutěží ZUŠ nebo na soutěži Prague Junior Note. V současné době pedagogicky působí na ZUŠ Slovácko,  kde také zastává funkci zástupce ředitele školy.

Kontakt

pavlusova@zusslovacko.cz

Andrea Pavlušová