termín: 7.4.2021 - 20.4.2021
místo konání: ZUŠ Slovácko

Hezký den rodiče našich žáků,
konečně jsme se dočkali. Po dlouhé době pro Vás máme pozitivní novinky ve formě stávající výuky...

Jsme moc rádi, že od pondělí 12.4.2021 bude probíhat individuální výuka (čili jeden žák a jeden učitel) hudebních nástrojů a zpěvu PREZENČNĚ i u nás na ZUŠ Slovácko.

 

Výtvarný, taneční obor a hromadné předměty hudebního oboru

Bohužel hromadné předměty zatím musí pokračovat ve výuce distanční formou. Doufáme, že i na ně brzy dojde řada s rozvolňováním a potkáme se všichni při výuce ve škole. Budeme Vás ihned informovat, jakmile bude možná výuka ve skupinkách.

 

Pravidla výuky
  • Základní umělecké školy žáky netestují.
  • Pokud dítě vykazuje příznaky jako zvýšenou tělesnou teplotu, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolesti břicha, průjem), ztrátu chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, rýmu / ucpaný nos, bolest hlavy, prosím neposílejte jej do výuky. Raději se na tuto konkrétní hodinu s vyučujícím domluvte na distanční výuce.
  • Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete, aby žák nastoupil do prezenční výuky, můžete nadále pokračovat v distanční formě. V obou případech se prosím individuálně domluvte se svým učitelem.
  • Každý žák si musí před vstupem do školy vydezinfikovat ruce připravenou dezinfekcí a mít nasazenou ochranu dýchacích cest - chirurgickou roušku nebo respirátor.
  • Rodičům vstup do prostor školy není povolený - Vaše dítě lze doprovodit ke dveřím do chodeb a zde je možné jej po výuce také vyzvednout. Dodržujte prosím v těchto prostorách dostatečné rozestupy. U mladších žáků se můžete s vyučujícím osobně domluvit, že si žáka přijde ke vchodu do prostor školy od Vás vyzvednout.

Snad už ten školní rok 2021 doklepeme v ZUŠ Slovácko, jak se patří.
Hezký den a těšíme se v pondělí...
MgA. David Hrubý
ředitel školy