termín: 1.12.2021 - 15.12.2021 20:00

Srdečně vás zveme na živý stream 🎥 dvou Adventních večírků, které proběhnou ve středu 15.12. od 16:30 a 18:00 z koncertního sálu školy.

Adventní večírek I. - 17:00 hodin
https://youtu.be/mptgLkAkjuk

Adventní večírek II. - 18:30 hodin
https://youtu.be/dyEI237GC2E

 

👉INFORMACE K PŘEDVÁNOČNÍM AKCÍM ZUŠ PRO RODIČE👈

 

🎄Nastal předvánoční čas, kdy obvykle pořádáme množství koncertů a besídek s vánoční tématikou. Situace není bohužel ani letos zcela přívětivá a proto Vás chceme seznámit s podmínkami, za jakých budou tyto akce na naší škole uskutečněny.


🎄Epidemickou situaci bereme zodpovědně a chceme i během koncertů minimalizovat riziko šíření nákazy a zajistit, abychom nepřekročili kapacitu koncertního sálu ZUŠ. Zároveň nechceme děti připravit o možnost veřejně vystoupit.


🎄Adventní večírky 15.12. si proto budou vystoupení moct přijít poslechnout pouze rodiče a sourozenci účinkujících dětí, kteří nám při vstupu do sálu předloží doklad o očkování nebo prodělání nemoci dle platného nařízení vlády. Samozřejmostí je nošení respirátoru v sále po celou dobu vystoupení (u dětí do 15 let stačí rouška).


🎄Oba Adventní večírky budeme zároveň živě ze sálu streamovat. Videa uložíme, takže bude možné se na ně podívat i později. Prarodiče, další příbuzní a kamarádi se budou moci podívat na vystoupení v této podobě. Odkaz na živý stream bude zveřejněn na naší facebookové stránce a webu a účinkujícím ho ten den zašleme i e-mailem.


Děkujeme Vám za pochopení a respektování těchto pravidel. Věříme, že se zase brzy budeme moct setkat v našem koncertním sále ve vyšším počtu a za příjemnějších okolností.


Vedení ZUŠ

Adventní večírky 15.12.