termín: 22.12.2022 18:30 - 23:04
místo konání: klub Mír

Srdečně zveme rodiče, žáky a přátele školy ZUŠ Slovácko, ale také širokou veřejnost na BUBENICKÝ VEČÍREK, který se uskuteční 22. prosince 2022 od 18.30 hodin v uherskohradišťském klubu Mír.


Můžete se těšit na vystoupení mladých bubeníků z třídy Patrika Árendáše. Žáci vystoupí sólově i v komorním souboru. Nebude chybět jedno velké bubenické překvapení. Kromě žáků vystoupí sám pan učitel se svojí kapelou Los Perdidos.


Program: Green Day, Linkin Park, Sum 41, Rammstein, Avril Lavigne, Bryan Adams, Kabát a další…


Los Perdidos
Dva bubeníci, dechová sekce, nekompromisně a pouze španělsky - mariachis tuzemské scény Los Perdidos. Každý nový den je svátek a každý koncert je fiesta. Holešovští punkoví mariachis pečou svůj steak se španělským pepřem a reggae omáčkou. Andělské trubky z Tijuany, rozžhavený písek a hluboké modré nebe. Punkovou rychlost a nasazení mísí s prvky latinskoamerického folklóru, revolučními pochody i dávkou jamajské hudby. Výsledkem je osobitý a jedinečný energicky divoký styl, který publikum uvádí do varu...


Vstupné dobrovolné.


Přijďte podpořit mladé bubeníky svou přítomností a hlavně potleskem. Rozhodně to bude stát za to - zábava zaručena. Budeme se na Vás moc těšit!