03.12.2017
Baťův kanál

Plavba žáků výtvarného oboru

Za umělecký výtvor, který vznikl na nábřeží Moravy, se žáci výtvarného oboru spolu s paní učitelkou Janou Široňovou v neděli 3.12.2017 plavili lodí po Baťově kanále.
Zatímco nám byla venku zima, děti se měly skvěle. Dokonce je přišel navštívit i Mikuláš :-)

 

 

18.12.2017
18:00 hodin / Velký sál Reduty, Uh. Hradiště

Vánoční koncert

Vánoční koncert ZUŠ Slovácko je vrcholným slavnostním vystoupením, jež uzavírá končící rok. Na pódiu Velkého sálu Reduty divákům zahrají a zazpívají kromě sólistů převážně soubory školy. Těšit se můžete na smyčcový, kytarový a soubor zobcových fléten, smyčcový orchestr, cimbálovou muziku, pěvecký sbor a kvarteto příčných fléten. Celý program vyvrcholí závěrečným společným vystoupením všech složek. Již z názvu je patrné, že si pro vás účinkující připravili zejména vánočně zaměřené skladby.

Nechejte uspěchaný čas přede dveřmi Reduty a přijďte si s námi užít slavnostní atmosféru předvánočního času.

06.12.2017
Uherské Hradiště

Předvánoční akce školy

Srdečně Vás zveme na předvánoční akce ZUŠ Slovácko. Přijďte se společně s námi svátečně naladit.

13.12.2017
Masarykovo náměstí, Uh. Hradiště

Česko zpívá koledy

Zpíváte rádi koledy?
Neseďte doma a přijďte si spolu s žáky ZUŠ Slovácko a folklorním souborem Kunovjánek zazpívat nejoblíbenější koledy Vánoc, pro které jste mohli i Vy hlasovat v rámci projektu Česko zpívá koledy pořádaného Deníkem.
Nestyďte se a vezměte celou rodinu, ať rozezníme celé Masarykovo náměstí 🎶

11.12.2017
ZUŠ Slovácko koncertní sál

Adventní večírek

Druhá adventní neděle je za námi a Vánoce už téměř klepou na dveře...  přijďte se svátečně naladit na náš Adventní večírek.

06.12.2017
18:00 hodin / ZUŠ Slovácko koncertní sál

Mikulášská besídka

I letos zahrají naši žáci Mikulášovi... Zveme vás na Mikulášskou besídku. A možná děti navštíví i vzácní hosté - Mikuláš s čertem a andělem.

13.09.2017
Café 21

Výstava Baťův kanál očima dětí

 

 

01.10.2017
15:00 hodin / sál kina Hvězda

Kolik hudby se vejde do Hvězdy?

Užijte si s dětmi hudební neděli... U příležitosti oslavy 50 let kina Hvězda odehraje v neděli Slovácký komorní orchestr koncert pro děti. Dozvíte se něco o jednotlivých hudebních obdobích, žánrech, poznáte hudební hvězdy dřívějších dob, uslyšíte slavné melodie z večerníčků, filmovou hudbu i skladby z různých koutů světa. A nebude chybět ani nějaké to překvapení...

Vezměte celou rodinu a přijďte zjistit, kolik hudby se vejde do Hvězdy.