01.09.2020
ZUŠ Slovácko

Vyhláška k hygienickým pravidlům

VYHLÁŠKA

K HYGIENICKÝM PRAVIDLŮM PRO PROVOZ VE ŠKOLE PRO ŠKOL.ROK 2020/2021

31.05.2021
ZUŠ Slovácko

Koncerty

 

Hraje celá rodina - online z domova našich žáků

23.06.2021
17:00 hodin / Uh. Hradiště Jezuitská kolej

2.koncert na nádvoří

Druhým koncertem na nádvoří uzavíráme letošní školní rok. Prázdninově Vás naladí program složený z nejrůznějších stylů, žánrů a hudebních seskupení.

22.06.2021
17:00 hodin / Uh. Hradiště Jezuitská kolej

Benefiční koncert na nádvoří

I letos věnujeme jeden z našich koncertů na dobrou věc! Chceme s našimi žáky i učiteli podpořit potřebné z našeho domácího regionu, kteří mají život mnohem těžší, než my ostatní.

Letošní koncert v úterý 22. června v 17.00 na kolejním nádvoří, bude věnován Anežce Adamíkové z Nedakonic, která trpí myoklonickou distonií. Vystoupí žáci hudebního a tanečního oboru, maminka nemocné Anežky povypráví její smutný příběh. Přispět můžete na koncertě nebo přímo zde: https://www.darujspravne.cz/sbirka/anezka-s-vrozenou-myoklonicku-dystonii-podpora-bezbarieroveho-bydleni

20.05.2021
Uherské Hradiště

POZOR! Posouváme termíny TALENTOVEK 2021

POZOR ZMĚNA! Posunuli jsme termíny talentových zkoušek.

Zapište si termíny talentovek 🤩👏


Vážení rodiče a děti, těší nás váš zájem o studium na ZUŠ Slovácko. Termíny přijímacích zkoušek a bližší informace naleznete zde přijímání žáků - talentovky

Přihlašujte se pomocí ONLINE PŘIHLÁŠKY  🎶 Po odeslání přihlášky vám bude zaslán rezervační formulář, kde si budete moct vybrat den a čas přijímací zkoušky, který vám nejvíce vyhovuje.

Talentovky budou probíhat i na pobočkách, pokud by vám nevyhovoval čas, přihlaste se k přijímacím zkouškám do Uherského Hradiště nebo nás kontaktujte a domluvte si individuální termín.

TĚŠÍME SE NA VÁS 🎨💃🎶

27.05.2021
ZUŠ Slovácko

Nové epidemiologické informace / 27.5.2021

Informace související se současnou epidemiologickou situaci:


- při vstupu do budovy použijte dezinfekci rukou
- v budově základní umělecké školy se nosí zdravotnická rouška (osoby do 15 let) nebo respirátor (nad 15 let)

24.05.2021
ZUŠ Slovácko

Výuka hromadných předmětů od 24.5.2021

Výuka hromadných předmětů od 24.5.2021


Vážení rodiče,

od pondělí 24. května se rozběhne také výuka hromadných předmětů. Níže najdete jednotlivé předměty hudebního oboru a jaké se k nim vztahují podmínky či změny, aby se výuka mohla rozběhnout. Výuka výtvarného oboru probíhá podle standardního rozvrhu hodin. Případné změny Vám předem oznámí paní učitelka, která danou skupinu vyučuje. Žáci tanečního oboru dostali informace přímo od paní učitelky Jarmily Krystoňové, email: krystonova@zusslovacko.cz.

 

HUDEBNÍ NAUKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ  -  ROZVRH HODIN

žáci ze skupin označených žlutě musí mít vyplněné a od rodičů podepsané čestné prohlášení, že absolvovali test s negativním výsledkem: buď antigenní test (ne starší než 72 hodin), nebo PCR test (ne starší než 7 dnů). Žáka bez vyplněného čestného prohlášení dle nařízení MŠMT nesmíme bohužel pustit do výuky.

Čestné prohlášení najdete na stolečku vedle kanceláře, u svého učitele nebo si můžete prohlášení stáhnout z emailu, který jsme vám poslali 20.5.2021. odkaz: https://drive.google.com/file/d/1t6GmWcxgy0JiS34T3gE_ZoEgWbLURH-F/view?usp=sharing

- výjimky:

PHV: čestné prohlášení se týká pouze dětí, které již navštěvují ZŠ

HN 5.B: bude rozdělena do 2 po sobě jdoucích skupin - o rozdělení dětí do skupin Vás bude emailem informovat pan učitel Roman Konůpka.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZpnrWjmFnu_8G4Zag0OZzXL2PxYLJlB42B19OMVt5xc/edit#gid=725069666

 

HUDEBNÍ NAUKA POBOČKY - ROZVRH HODIN

žáci ze skupin označených žlutě musí mít vyplněné a od rodičů podepsané čestné prohlášení, že absolvovali test s negativním výsledkem: buď antigenní test (ne starší než 72 hodin), nebo PCR test (ne starší než 7 dnů). Žáka bez vyplněného čestného prohlášení dle nařízení MŠMT nesmíme bohužel pustit do výuky.

Čestné prohlášení najdete na stolečku vedle kanceláře, u svého učitele nebo si můžete prohlášení stáhnout z emailu, který jsme vám poslali 20.5.2021.

 - výjimky: 

PHV: čestné prohlášení se týká pouze dětí, které již navštěvují ZŠ


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qWlC47bK9yEZQL4JKVqmEK6gsfOy5fZB9Sl3Gm96mFY/edit#gid=1963996749

 

HUDEBNÍ OBOR - HROMADNÉ PŘEDMĚTY - TABULKA

V tabulce je seznamem vyučovaných předmětů, kde najdete, jakým způsobem bude výuka probíhat a jsou-li potřeba nějaká zvláštní opatření (vyplněné čestné prohlášení, rozdělení do menších skupin)

 

Informace k čestnému prohlášení, pokud vzniká povinnost ho mít: vyplněné a od rodičů podepsané čestné prohlášení, že dítě absolvovalo test s negativním výsledkem: buď antigenní test (ne starší než 72 hodin), nebo PCR test (ne starší než 7 dnů). Žáka bez vyplněného čestného prohlášení dle nařízení MŠMT nesmíme bohužel pustit do výuky.

Čestné prohlášení najdete na stolečku vedle kanceláře, u svého učitele nebo si můžete prohlášení stáhnout z emailu, který jsme vám poslali 20.5.2021.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1e5_mkAs_aG0HJu316IFqmSi-A_NmUwFmX4SMbcyZihY/edit#gid=865865025

 

 

03.06.2021
Velký sál Reduty

Starodávný koncert 8.6.2021

Juchůůů první živý koncert po dlooooouhé době...
Zveme Vás na Starodávný koncert 🎶

Pojďte si s námi užít hudební podvečer a nasát starodávnou atmosféru 🎻

18.05.2021
ZUŠ Slovácko

Výsledky dubnové umělecké soutěže

Gratulujeme vítězům

dubnové umělecké soutěže ZUŠ Slovácko 🏆

Ocenění za snahu a kreativitu Vám předá váš učitel...

 

Hudební obor

Eva Bodnar - kategorie zpěváci

 

Taneční obor

Rozárie Kordulová - kategorie baletky 1.-2.roč.

 

Výtvarný obor

Cyril Plachý - kategorie 1. stupeň ZŠ

ukázka obrázku

Tereza Adámková - kategorie 2. stupeň ZŠ

ukázka obrázku

 

Ostatní výsledky

celkové výsledky soutěže zde

23.04.2021
ZUŠ Slovácko

Hledáme nové kolegy 2021

Hledáme nové kolegy 👀

Rozšiřujeme náš tým... tak neváhej a přihlas se na konkurz.
V případě zájmu nás kontaktujte do neděle 9.5.2021

01.04.2021
ZUŠ Slovácko

Dubnová umělecká soutěž

Na měsíc duben jsme pro naše žáky ZUŠ Slovácko připravili
...Uměleckou improvizační soutěž... 🎶🎨🩰
Tak "DoToho!" hudebníci, výtvarníci a tanečnice 🤩 už teď se těšíme na vaše umělecké počiny 👏


Pravidla soutěže najdeš u svého učitele nebo v emailu.

07.04.2021
ZUŠ Slovácko

Otevření škol - informace k 12.4.2021

Hezký den rodiče našich žáků,
konečně jsme se dočkali. Po dlouhé době pro Vás máme pozitivní novinky ve formě stávající výuky...

Jsme moc rádi, že od pondělí 12.4.2021 bude probíhat individuální výuka (čili jeden žák a jeden učitel) hudebních nástrojů a zpěvu PREZENČNĚ i u nás na ZUŠ Slovácko.

 

Výtvarný, taneční obor a hromadné předměty hudebního oboru

Bohužel hromadné předměty zatím musí pokračovat ve výuce distanční formou. Doufáme, že i na ně brzy dojde řada s rozvolňováním a potkáme se všichni při výuce ve škole. Budeme Vás ihned informovat, jakmile bude možná výuka ve skupinkách.

 

Pravidla výuky
 • Základní umělecké školy žáky netestují.
 • Pokud dítě vykazuje příznaky jako zvýšenou tělesnou teplotu, suchý kašel, dušnost, zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolesti břicha, průjem), ztrátu chuti a čichu, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, rýmu / ucpaný nos, bolest hlavy, prosím neposílejte jej do výuky. Raději se na tuto konkrétní hodinu s vyučujícím domluvte na distanční výuce.
 • Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete, aby žák nastoupil do prezenční výuky, můžete nadále pokračovat v distanční formě. V obou případech se prosím individuálně domluvte se svým učitelem.
 • Každý žák si musí před vstupem do školy vydezinfikovat ruce připravenou dezinfekcí a mít nasazenou ochranu dýchacích cest - chirurgickou roušku nebo respirátor.
 • Rodičům vstup do prostor školy není povolený - Vaše dítě lze doprovodit ke dveřím do chodeb a zde je možné jej po výuce také vyzvednout. Dodržujte prosím v těchto prostorách dostatečné rozestupy. U mladších žáků se můžete s vyučujícím osobně domluvit, že si žáka přijde ke vchodu do prostor školy od Vás vyzvednout.

Snad už ten školní rok 2021 doklepeme v ZUŠ Slovácko, jak se patří.
Hezký den a těšíme se v pondělí...
MgA. David Hrubý
ředitel školy

14.03.2021
ZUŠ Slovácko

Jarní pohlazení zpěváků A. Hutyrové

Nechte se unášet jarním pohlazením zpěváků od Alči Hutyrové 🎶

29.03.2021
ZUŠ Slovácko

Herci Slováckého divadla v hodině baletu

V brzké době našim baletkám zpestří online výuku herci ze Slováckého divadla 🤩

... Jitka Hlaváčová s Pavlínou Hejcmanovou a Anna Pospíchalová s Martinem Vrtáčkem ...


Baletky se můžou těšit na vyprávění, zajímavosti z divadelního zákulisí, rekvizity a paruky a mnoho dalšího z divadelního světa 🎭

02.01.2021
ZUŠ Slovácko

Distanční výuka na ZUŠ Slovácko - 4.1.2021

Vážení rodiče,
do nového roku vstupujeme se scénářem, který jsme si nejméně přáli. Z nařízení vlády přecházíme od pondělí 4.1.2021 opět na distanční výuku všech oborů. .
Bohužel budeme muset zatnout zuby a s tímto nelehkým stavem se vyrovnat co nejlépe.

Hudební obor

Distanční výuka
Individuální výuka v hudebním oboru a výuka komorní hry bude realizována distančně, stejnou formou jako na podzim. Vaši třídní učitelé vás budou individuálně kontaktovat na domluvu.

Výuka hudebních nauk bude probíhat zatím stejným způsobem - prostřednictvím Classroomu.
NOVINKOU bude, že každý týden se zde objeví výukové video připravené našimi učiteli, ve kterém se probere nové učivo, vysvětlí se zadané úkoly apod. Dále budou stanoveny hodiny osobních onlinekonzultací jednotlivých učitelů, kde budete mít možnost s nimi konzultovat případné dotazy ohledně učiva. Stanovené časy pro tyto konzultace budou ještě upřesněny.

 

Taneční obor

Distanční výuka
Paní učitelka Jarmila Krystoňová povede výuku online přes aplikaci učebna (classroom) a živé setkání v aplikaci Meet jako tomu bylo doposud při distanční výuce.
Abychom Vám co nejvíce usnadnili práci, přijde vám (rodičům) k online živému setkání pozvánka přímo na email. Zároveň samostatné baletky, které jsou přihlášené do učebny, naleznou odkaz i na streamu, pomocí něhož se mohou přihlásit.
Mimo online živé setkání můžou žáci kdykoliv zavítat do učebny (classroomu), kde paní učitelka bude každé úterý psát vzkazy a sdělení, vkládat videomateriály apod.

Rozvrh online výuky
PTV - pátek 17.00 - 17.45
1. a 2.roč. - pátek 16.00 - 16.55
3.roč. - úterý 14.40 - 15.30
4.roč. - úterý 15.35 - 16.45

 

Výtvarný obor

Distanční výuka
Paní učitelky povedou výuku online přes aplikaci učebna (classroom) a živé setkání v aplikaci Meet jako tomu bylo doposud při distanční výuce.

NOVINKA! Online živé setkání s učitelkou v aplikaci Meet bude trvat 60 minut.
K přihlášení můžete použít 2 způsoby:
1. V den výuky vám přijde (rodičům) k online živému setkání pozvánka přímo na email.
2. Zároveň žáci, kteří jsou přihlášení v učebně, naleznou odkaz i na streamu, pomocí něhož se mohou k online živé výuce přihlásit.

Mimo online živé setkání můžou žáci kdykoliv zavítat do učebny (classroomu), kde paní učitelka bude v den výuky vkládat úkoly pro ty, kteří živý přenos nestihli, psát vzkazy a sdělení, přidávat pomocné materiály a videa apod.

Rozvrh online hodin:
Jana Široňová
Uherské Hradiště
úterý 15:00 - 16:00
středa 1.sk 15:00 - 16:00
středa 2.sk 16:30 - 17:30

Nedakonice - pondělí 15:00 - 16:00
Boršice - čtvrtek 15:00 - 16:00
Boršice - pátek 15:00 - 16:00

Lenka Šachová
Uherské Hradiště
Pondělí - skup.1 16:00 - 17:00
Pondělí - skup.2 17:00 - 18:00
Pozor! Čtvrteční skupinky budou mít online setkání ve STŘEDU - skup.1 16:00-17:00, skup.2 17:00-18:00

Traplice - úterý 16:00 - 17:00
Polešovice - úterý 17:00 - 18:00

09.02.2021
ZUŠ Slovácko

Gratulujeme!

Gratulujeme!!! 🥳 I přes veškerý distanc se připravovaly na talentové přijímačky. Jedna se dostala na konzervatoř a druhou neúspěch posílil a posunul v chopení se jiné šance 🌟
Jsme na vás pyšní... 🎤🎶
Teď na holky čekají maturity a přijímací zkoušky na vysokou školu. Dorotka by šla ráda navíc na právnickou fakultu a Valerka na filozofickou fakultu ... tak tfuj tfuj tfuj, držíme vám palce ✊

 

01.02.2021
ZUŠ Slovácko

Hledáme učitele/ku klavíru

Hledáme posilu pedagogického týmu... pro výuku KLAVÍRU 🎹


Těšíme se na nové zájemce, tak se nám neváhejte ozvat 😊

V případě zájmu nebo dotazů nás kontaktujte do 14.2.2021 na emailovou adresu
reditel@zusslovacko.cz. V příloze zašlete svůj profesní životopis. Termín pohovoru bude určen po individuální domluvě.

01.02.2021
ZUŠ Slovácko

Informace k ukončení 1. pololetí

Vážení rodiče,
máme tady konec prvního pololetí a my bychom vás rádi informovali o jeho ukončení.

Předem vám chceme poděkovat, že jste i v této době nezanevřeli na umělecké vzdělání a nadále pokračuje vztah mezi žáky a našimi pedagogy. Věříme v lepší zítřky a brzké umožnění prezenční výuky na ZUŠ Slovácko, proto by byla škoda, kdyby se přetrhla dlouhodobá práce, na níž se všichni společně podílíme.

Vydávání vysvědčení (výpisů)
Vzhledem k nelehké situaci jsme se letos rozhodli žáky hodnotit kombinovaně, tzn. že žák bude mít na vysvědčení známku a zároveň slovní hodnocení svých učitelů.
Výpisy vysvědčení budou učitelé vydávat, jakmile se s žákem potkají ve škole, tedy až nám opět umožní vyučovat prezenčně. K nahlédnutí budou od příštího týdne na online hodině s Vaším učitelem.

Školní řád 
Zároveň bychom vás chtěli seznámit se změnami ve školním řádu. Jednak v něm nově najdete informace ohledně kombinovaného hodnocení, pro které jsme se rozhodli s ohledem na aktuální situaci (článek č.4)
A také je ve školním řádu nově obsaženo, že u vstupů do prostor hlavní budovy školy jsou nainstalované kamery z důvody větší bezpečnosti žáků (článek č.3, IV. kamerový systém v hlavní budově školy)

(školní řád naleznete zde v dokumentech školy)

 

Školné
V příštím týdnu Vám budou emailem zaslány údaje k platbě úplaty za vzdělávání (školného) na druhé pololetí tohoto školního roku, která je splatná do 15.2.2021.


S přáním pevného zdraví a vírou, že za nedlouho snad už budeme mít toto složité období za sebou a budeme se moct zase potkávat v prostorách naší školy.

20.12.2020
ZUŠ Slovácko

Vánoční odpočítávání

🌟 Pojďte s námi odpočítat dny do Štědrého dne...
Od neděle 20.12. každý den v 18:00 otevřeme jedno okénko s krátkým koncertíkem našich žáků, abychom Vás naladili na tu správnou vánoční notu 🎶
a 24.12. otevřeme poslední okénko už v 11:00 🎄

🌟 ZUŠ Slovácko uvádí "Čtyři dny do Vánoc" 🎶

 

🌟 ZUŠ Slovácko uvádí "Tři dny do Vánoc" 🎶

 

🌟 ZUŠ Slovácko uvádí "Dva dny do Vánoc" 🎶

 

🌟 ZUŠ Slovácko uvádí "Jeden den do Vánoc" 🎶

 

🌟 ZUŠ Slovácko přeje "Kouzelné Vánoce" 🎶

17.12.2020
ZUŠ Slovácko

PF 2021

 
Přejeme Vám krásné prožití svátků ✨
opatrujte své zdraví a nezapomeňte si u stromečku zahrát a zazpívat koledy ✨

 

07.12.2020
ZUŠ Slovácko

Mikulášská besídka

Co by to bylo za adventní čas ✨, kdyby se na ZUŠ Slovácko nekonala Mikulášská besídka 🎶 a protože jsme se nemohli potkat naživo v sále, nahráli naši žáci pro Mikuláše, anděla a čerta svá vystoupení.

Zkrácenou verzi - "trajlér" najdete na našem facebooku.

Facebook video Mikulášská

 

Celý koncert 

04.12.2020
ZUŠ Slovácko

Změny ve výuce k 7.12.2020

Vážení rodiče, berte prosím na vědomí tyto změny:

Hudební obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3. stupně PES, což znamená, že se výuka hudebního oboru - komorní a souborové hry začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Informace ke konkrétním hudebním souborům budou v nejbližší době upřesněny.

Hudební nauka
Hudební nauka bude do konce roku probíhat distanční formou výuky pomocí aplikace classroom, kam učitelé dávají žákům úkoly a látku k učivu.

Hygienické podmínky
Výuka komorní a souborové hry bude probíhat za stejných hygienických podmínek jako před uzavřením škol - bude tedy nutné dodržovat rozestupy, mít ochranu úst (rouška, šátek apod.) a dezinfikovat si ruce připravenou dezinfekcí.

 

Výtvarný obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3. stupně PES, což znamená, že se výuka výtvarného oboru začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Výtvarný obor
V uherském Hradišti bude výtvarný obor probíhat ve standardních časech jako od září.

Hygienické podmínky
Výuka výtvarného oboru bude probíhat jako před distanční výukou za určitých hygienických podmínek - žáci budou mít při vstupu do budovy školy i při vyučování ochranu úst (roušku, šátek apod.).
Pozor! vedlejší vchod je z důvodu rekonstrukce uzavřen, je nutné vstupovat do školy hlavním vchodem.

 

Taneční obor

od pondělí 7.12.2020 přechází i školní sektor do 3.stupně PES, což znamená, že se výuka tanečního oboru začne učit prezenčně zpátky ve škole a to ve skupinkách o max. počtu 10 žáků.

Taneční obor
Téměř pro všechny skupinky zůstává rozvrh hodin stejný, jako od září.
Jediná změna čeká páteční skupinku 1.+2.roč. (15.10 - 16.40) - tato skupinka bude muset být rozdělena na 2 části, kvůli přesahujícímu max. počtu 10 žáků. Paní učitelka Krystoňová vás v brzké době zkontaktuje a domluví s vámi rozdělení skupinky.

Hygienické podmínky
Výuka tanečního oboru bude probíhat jako před distanční výukou za určitých hygienických podmínek - žákyně budou mít při vstupu do budovy školy na ústech ochranu, v okamžiku, kdy se převlečou a vstoupí do sálu si roušku mohou sundat a cvičit bez ní. Při hodině baletu však bude platit dodržování rozestupů.

20.11.2020
ZUŠ Slovácko

Změny ve výuce - k 25.11.2020

Vážení rodiče našich žáků,
konečně pro Vás máme pozitivní novinky ve formě stávající výuky...

 

Individuální výuka hudebního oboru

Od středy 25.11.2020 bude probíhat individuální výuka (čili jeden žák a jeden učitel) hudebních nástrojů a zpěvu prezenčně.

Dle protiepidemického systému ČR - PES se nacházíme ve 4.stupni, kdy je možné uskutečnit prezenční formu individuální výuky za hygienických podmínek jako před uzavřením škol (povinnost mít roušku, rodičům a jiným osobám vstup do prostor školy zakázán atd.).

 

Výtvarný, taneční obor a hromadné předměty hudebního oboru

Výhledově to vypadá, že se situace zlepší a brzy přestoupíme ze 4. stupně PES do 3. stupně, což znamená, že bychom mohli začít s výukou hromadných předmětů o max. počtu 10 žáků. Budeme se snažit skupinky VO a TO přeorganizovat tak, aby mohli všichni žáci začít s prezenční formou výuky, aniž by byl překročen počet 10 žáků.
Bližší informace rozešleme hned, jakmile bude situace aktuální.
Dobu, kdy žáci nemohli být přítomni ve škole, jsme využili ke zlepšení vybavenosti výtvarného oboru. Výtvarníci se můžou těšit na modelování keramických výrobků a vypalování ve zbrusu nové keramické peci, pro animátory je již nachystaný animační koutek a další.

 

Výuka na pobočkách

Individuální výuka hudebních nástrojů a zpěvu (od 25.11.2020) na pobočkách bude ještě na začátku příštího týdne upřesněna po domluvě s řediteli základních škol.
Pro výtvarný obor na pobočkách platí podmínky výše (3.stupeň PES).

 

pozn. žáci nebo učitelé, kteří mají nařízenou karanténu, budou nadále vyučováni / učit distančně. Prosíme, abyste informovali vašeho učitele v případě, že je dítě v karanténě. Stejně tak Vás budou učitelé v karanténě kontaktovat o průběhu výuky.

 

Ve středu se těšíme opět v prostorách ZUŠ Slovácko.

24.11.2020
pobočky ZUŠ Slovácko

Výuka na pobočkách - 25.11.2020

Vážení žáci, kteří navštěvujete k výuce pobočku ZUŠ Slovácko.

Od zítřejšího dne, tj. 25.11.2020 platí prezenční individuální výuka hudebních nástrojů a zpěvu také na pobočkách. Vaši učitelé se s vámi během dneška spojí a dořeší bližší informace.

Budeme se na vás těšit, vaše ZUŠ Slovácko

30.11.2020
ZUŠ Slovácko

Výuka tanečního a výtvarného oboru - 7.12.2020

Vážení rodiče,

od pondělí 7.12. je umožněna výuka hromadných předmětů ve skupinách o max. počtu 10 osob.

Čekáme na konkrétní informace z MŠMT. Jakmile budeme vědět víc, ihned vás budeme informovat.

 

Těšíme se na všechny žáky výtvarného a tanečního oboru a na rozjezd hromadných hudebních předmětů.

02.10.2020
ZUŠ Slovácko

Distanční výuka na ZUŠ Slovácko - od 5.10.2020

Vážení rodiče,
bohužel se to, co jsme si nejméně přáli, stalo skutečností. Z nařízení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje přecházíme od pondělí 5.10. opět na distanční výuku.

Na začátku příštího týdne (od 5.10.) Vás kontaktuje Váš učitel, který se s vámi domluví na podobě distanční výuky.

Dle školského zákona je naší povinností poskytnout žákům distanční formu výuky, avšak vy nejste povinni se jí účastnit. Toto rozhodnutí je pouze na Vás. Budeme se snažit výuku na dálku co nejvíce přiblížit potřebám žáků a zároveň bude našim cílem, aby v těchto složitých podmínkách byla pro žáky co největším přínosem. Byla by tedy škoda nezapojit se do distanční výuky a ztratit na nějakou dobu kontakt s pedagogem.

V případě, že se rozhodnete, že se Vaše dítě nebude účastnit distanční výuky, zašlete Vašemu učiteli omluvenku o neúčasti na distančním vzdělání.

Tablety k zapůjčení
Máme k dispozici tablety, se kterými žáci pracují v hudební nauce. Pokud byste měli zájem o zapůjčení po dobu distanční výuky, ozvěte se prosím na kancelář školy.

Věříme, že situaci společně zdárně zvládneme a brzy se zase sejdeme naživo v ZUŠ Slovácko.
Hodně sil a pohody, s pozdravem

13.10.2020
ZUŠ Slovácko

Změny ve výuce k 14.10.2020

Vážení rodiče,

včerejší den s sebou přinesl opět zpřísňování podmínek ve školství.

Od zítřejšího dne, tj. středa 14.10.2020 opět přecházíme všichni bez výjimek (hromadná i individuální výuka) na distanční výuku.

 • Individuální výuka bude probíhat dle domluvy s učitelem.
 • Hromadná výuka (HN, VO a TO) bude pokračovat přes google classroom.

Poslední říjnový týden jsou pak prodloužené podzimní prázdniny.

 

Doufejme, že tato nařízení povedou ke zdárnému konci a že se zase 2. listopadu potkáme při klasické výuce ve škole.

15.09.2020
ZUŠ Slovácko

Tablo - Absolventi 2019/20

Zvláštní doba si žádá zvláštní činy...
A tak jsme v době distanční výuky natočili 🎥 TABLO našich absolventů 🤩 A toto jsou ONI - ABSOLVENTI za rok 2019/20

 

09.10.2020
ZUŠ Slovácko

Změny ve výuce - k 12.10.2020

Vážení rodiče,
máme pro Vás novinky ve výuce. Vedení asociace ZUŠ se podařilo vyjednat změnu, která bude platná od pondělí 12.10.2020.

Individuální výuka (čili jeden žák a jeden učitel) bude od pondělí probíhat opět prezenčně.
pozn. žáci nebo učitelé, kteří mají nařízenou karanténu, budou nadále vyučováni / učit distančně. 

učitelé v karanténě: David Hrubý, Ivana Hrubá, František Hrubý st.

 

Hromadná výuka - hudební nauky, výtvarný a taneční obor budou nadále pokračovat distanční formou. 

U tanečního a výtvarného oboru se snažíme vytvořit nějaký systém individuálních konzultací, o kterém vás budeme co nejdříve informovat.

 

Budeme se tedy s některými opět těšit ve škole při klasické výuce.

18.09.2020
ZUŠ Slovácko

hygienická pravidla k 18.9.2020

Vážení rodiče,
od dnešního dne, tj. pátek 18.9.2020, jsou opět zpřísněny podmínky pro výuku. 

 • Nutnost nošení roušek ve veškerých vnitřních prostorách - mimo bydliště.
 • Výjimka prvního stupně ZŠ se nás NETÝKÁ. Roušky musí mít i učitelé a žáci ve třídách. Výjimku tvoří žáci při výuce zpěvu (v nutných případech i učitel - při ukázce zpěvu), žáci při hře na dechové nástroje a žáci tanečního oboru.

Stanovená hygienická pravidla provozu stále platí:
- ve prostorách školy je nutné nosit roušku. Každý žák má svou vlastní.
- do prostor školy smí vstoupit pouze žák, doprovodná osoba může čekat před vstupem do chodeb školy
- prosíme, aby se žáci dostavili na hodinu těsně před jejím začátkem. Abychom předešli srocování osob na chodbách.
- dezinfekce a rozestupy platí nadále

Děkujeme za respektování protiepidemických pravidel a za jejich dodržování.

01.09.2020
ZUŠ Slovácko

hygienická pravidla 2020/2021

Protiepidemická opatření pro rok 2020/2021

Vážení rodiče, během 1. a 2. září, tj. doba domluv rozvrhů, budou ve škole platit následující hygienická pravidla.

 • dezinfekce rukou
 • dodržujte rozestupy min. 1,5m
 • ve společných prostorách je povinnost mít roušku (chodby apod.)

Očekáváme větší koncentraci lidí v prostorách školy, a abychom předešli nečekaným problémům, prosíme vás o respektování těchto pravidel.

Pro celý školní rok 2020/21 pak budou platit následující pravidla:

 • dezinfekce rukou
 • dodržovat rozestupy min. 1,5m
 • doprovodná osoba může vstoupit do prostor školy pouze po domluvě s učitelem hl. oboru (v příp., že se rodič přímo účastní výuky dítěte). Pokud pouze rodič vyzvedá dítě, čeká jej před vstupem do chodeb školy.
 • Osobám vykazujícím jakékoliv příznaky infekčního onemocnění dýchacích cest, je vstup do školy ZAKÁZÁN.

09.09.2020
ZUŠ Slovácko

dodatečné talentové zkoušky - kytara a bicí

Přihlas se k nám na dodatečné talentové zkoušky:

 • hra na kytaru
 • hra na bicí

pošli přihlášku a my tě budeme následně informovat - online přihláška

01.09.2020
ZUŠ Slovácko

Od písničky ke štětci - příměstský tábor 2020

Od písničky ke štětci

tak se jmenoval letošní příměstský umělecký tábor, který ZUŠ Slovácko pořádala v červenci. 

Bylo to hudební, výtvarné i taneční a bylo to prima.

 

Fotky najdete TADY

03.09.2020
ZUŠ Slovácko

dodatečné talentové zkoušky - výtvarný obor

Baví tě malovat, modelovat nebo tvořit?

Přihlaš se k nám do výtvarného oboru na dodatečné talentové zkoušky a staň se výtvarníkem :-)

01.09.2020
ZUŠ Slovácko

Zahájení školního roku 2020/21

Vážení rodiče,

nový školní rok už klepe na dveře a tak Vám dáváme k dispozici informace o jeho zahájení.

Vše potřebné naleznete zde

Těšíme se na Vás!!! Přejeme hezký zbytek prázdnin.

03.09.2020
ZUŠ Slovácko

Hledáme pana školníka

Hledáme pana školníka - údržba a správa majetku školy.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat na email: reditel@zusslovacko.cz, tel. 777 343 306